Wybory do Samorządu Uczniowskiego
2017-10-08

Dnia 22 września 2017 odbyły się w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkoli w Kopanicy wybory do Samorządu Uczniowskiego. Do walki o tytuł przewodniczącej SU stanęły trzy kandydatki: Alicja Stasik kl. IIb gim, Wiktoria Kruszyńska kl. III gim oraz Zofia Prządka kl. IIa gim. Uczniowie oddawali swoje głosy na wybranych kandydatów wrzucając je do urny wyborczej w stołówce szkolnej. Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza złożona z uczniów naszej szkoły. W wyniku głosowania wybrano przewodniczącą SU na rok szkolny 2017/2018, została nią Zofia prządka z klasy IIa gim. Dziękujemy za ciekawą kampanię wyborczą oraz oddane głosy .

GALERIA: Wybory

pobierz zdjęcie img0231.jpg.jpg